Takım Yapı Mimarlık ve İnşaat

Endüstriyel Zemin Kaplama

/ 01

Epoksi Zemin Çözümleri

Endüstriyel tesisler için zemin kaplama sistemleri, bina açısından en zorlu işe sahiptir. Sabit trafik ve mekanik yıpranmanın yanı sıra aşındırıcı sıvı, yüksek sıcaklık ve ağır etkiler gibi faktörlere karşı dayanmak zorundadırlar. Zemin gerilimi kaldıramaz ise geri kalan tüm unsurlar tehlikeye girer.

/ 02

Poliüretan Püskürtme

Sürme ve sprey uygulamalı su yalıtımı, derz dolgu mastikleri, sıvı uygulamalı hava-su dirençli bariyerler ve tabliye membranları portföyü, çeşitli yeni ve mevcut yapılarda su sızıntılarını ve nem girişini durdurmak için formüle edilmiştir. Çok yönlü, pazar lideri ve yenilikçi teknolojilerimiz, otoparklar, trafik tabliyeleri, sanayi siteleri, içme suyu ve atık su için su yönetimi tesisleri, borular ve yer altı yapıları dahil olmak üzere her tür binanın su yalıtımı​ için uygundur.

/ 03

Ucrete Zemin

Ucrete – Dünya’nın en dayanıklı endüstriyel zemin kaplaması

Yüksek Performanslı, Düzgün Yüzey Bitişli Poliüretan Beton Kaplama

Yeni ürün sistemleri, orjinaline bağlı kalarak, kendine özgü poliüretan beton, “U-crete” konsepti, son kullanıcılara, kayganlık dirençli, anti-statik / statik dağıtıcı, estetik görünümlü ve hızlı servis süresi gibi ek özelliklere sahip mükemmel bir zemin kaplaması özelliği sundu.

Ucrete aynı zamanda uzun ömürlü, hızlı ve pratik uygulamaya sahip olmasıyla bütçe dostu olup yeni nesil üretim tesislerine çözümler üretti.